Dětský ráj/peklo

Obří program pro malé Ostraváky.

 

 

 

Obrázek

Báječná kola

 

"Vyrábíme a provozujeme jedinečná a originální kola, kolotoče a cyklistické zajímavosti. Cílem je zprostředkovat nejen cyklistům, ale všem zájemcům, neobyčejný a nevšední zážitek, skvělou zábavu, procvičit rovnováhu, koordinaci a zlepšit fyzickou kondici.

 

Můžete se těšit na: jednokolky, trojkolky, osmikolo, harleye, stříbrňáka, skákací, excentrická, tančící, malovací kola a mnoho dalších zajímavostí." - Karel Prais

 

Obrázek

CENTRUM PANT

 

PANT se snaží oživit centrum Ostravy nejen pořádáním kulturních a vzdělávacích akcí pro širokou veřejnost, ale také každou sobotu dopoledne programem pro děti. Vítáme děti všeho věku, které se zde mohou vyřádit na mnoho způsobů.

Výtvarné dílničky, tanec, čtení a za milovníky divadla jezdí Petr Pěnkava, herec z Těšínského divadla, který s dětmi vždy nazkouší nějakou pohádku, stihnou si vyrobit i kostýmy a pak vše rodičům zahrají. V PANTu se prostě nikdy nenudíme.

 

Obrázek

Dance Studio LIKE

 

Dance Studio LIKE je taneční studio pro širokou veřejnost každého věku. Studio se nachází v Ostravě-Mariánských Horách, vyučuje se zde zejména společenský tanec. Od nového roku zde působí i soutěžní taneční klub, proto rozšiřujeme řady našich dětí. Ve studiu působí jako lektoři nejlepší tanečníci ČR.

 

Obrázek

Duel park s.r.o.

 

Duel park s.r.o. nabízí únikové hry světových parametrů. Zábava pro rodiny, skupiny přátel a firemní týmy. Nově otevřené provozovny v OC Avion a  v Ostravě – Zábřehu na ulici Čujkovova 42.

 

Obrázek

Laura Coffee

 

Jsme rodinná pražírna a kavárna Laura coffee, která nabízí svým klientům více než jen "kávu". Káva nám dělá radost a baví nás ve všech svých podobách. Přijďte se o tom sami přesvědčit na akci KOMPOT a neváhejte ochutnat lahodné espresso, cappuccino nebo caffé latté.

 

Obrázek

Svět techniky Ostrava

 

Chytrá zábava na více než 14 000m2 dnes zahrnuje v případě Velkého světa techniky 4 stálé interaktivní expozice, špičkově vybavené laboratoře, dílny a učebny, moderní 3D kino a prostory Divadla vědy. Slouží především jako centrum neformálního vzdělávání pro školy i širokou veřejnost. Malý svět techniky U6 je dnes netradičním výukovým prostorem a interaktivním muzeem, jenž představuje vědu a techniku aktivní a zábavnou cestou. Stále častěji nás také můžete vidět na venkovních akcích jako je například Kompot. J Nejen učitelé, ale i rodiče k nám opakovaně chodí procvičovat mozkové závity sebe i svých dětí.

 

www.stcostrava.cz

 

Obrázek

SVČ Ostrčilova

 

Naše středisko volného času v Moravské Ostravě nabízí klientům pravidelnou činnost (kroužky) v průběhu celého týdne, které jsou určené dětem předškolního a školního věku, mládeži i dospělým. Nabízíme čtyři oblasti: pohybová a tělesný výchova, oddělení estetiky a společenských věd. Dále nepravidelnou činnost (akce, soutěže, výstavy, prezentační akce, turnaje, přátelská setkání, výtvarné a keramické dílny, akce na klíč…) a táborovou činnost (příměstské a pobytové tábory, soustředění a pobytové akce mimo Ostravu). Pro ZŠ a SŠ organizujeme soutěže vyhlašované MŠMT (olympiády).

 

Obrázek

The Little Gym Ostrava

 

The Little Gym Ostrava je unikátní pohybový program pro děti, který se zaměřuje na práci s dětmi ve věku od 10 měsíců do 12 let již 40 let v mnoha zemích světa.

Vaše děti si budou moci vyzkoušet jaké to je cvičit dle jejich pohybových programů pod dohledem zkušených instruktorů. Důležitá je také participace rodičů, kteří jsou nedílnou součástí koncepce.

S dětmi se můžete těšit na překážkové dráhy, skupinové aktivity s obručemi nebo padákem a samozřejmě stanoviště pro nácvik základních gymnastických prvků.

 

Obrázek

ZŠ Hello

 

ZŠ Hello je bilingvní školou s výukou předmětů v českém a anglickém jazyce již od první třídy.

Nadstandardní vzdělávací a volnočasový program, výuka v malých skupinách - max. 16 žáků ve třídě, prostor pro tvořivost a individualitu, příprava na Cambridgeské zkoušky z angličtiny

Jsme škola, kde se pořád něco děje!

 

Obrázek

Swanky Ostrava

 

Ve Swanky sportujeme a vědátorujeme pro radost! Se stejnou radostí předáváme znalosti a dovednosti dětem a dospělým! Ve Swanky učíme na inline bruslích, skejtu a hravému vědátorování! Ve Swanky rozvíjíme nejen tělo, ale taky mysl! Organizujeme pravidelné kroužky, letní příměstské kempy a akce pro veřejnost pro tisíce aktivních koleček! 
Naši Swankáči mají pozitivní přístup ke sportu a vědátorování!