Dětský ráj/peklo

Obří program pro malé Ostraváky.

 

 

 

Obrázek

KIDS POINT

 

…prostor tvořený srdcem, pro vás a s vámi. Pokud hledáte v Ostravě – Porubě místo, kde si na moment odpočinete u dobré kávy, vyřídíte třeba pár e-mailů nebo proberete s kamarádkou žhavé novinky, zatímco pozornost vašich dětí uchvátí kouzelný svět her a zábavy, pak jste právě našli. Na KOMPOTu Vám Kids Point KIDS POINT po celý den nabídneme bezplatné hlídání vašich dětí.

 

www.kidspoint.cz

 

Obrázek

Komunitní centrum MAKOVICE

 

Komunitní centrum MAKOVICE podporuje komunitní život, individuální vzdělávání a mezigenerační setkávání. Nebojíme se dělat věci jinak a užíváme si zábavné učení společně. Přijďte si s námi vyzkoušet pokusy a kvízy určené nejen pro děti a uvidíte sami!

 

 

Obrázek

THE LITTLE GYM

 

The Little Gym Ostrava je unikátní pohybový program pro děti, který se zaměřuje na práci s dětmi ve věku od 10 měsíců do 12 let již 40 let v mnoha zemích světa. Vaše děti si budou moci vyzkoušet jaké to je cvičit dle jejich pohybových programů pod dohledem zkušených instruktorů. Důležitá je také participace rodičů, kteří jsou nedílnou součástí koncepce. S dětmi se můžete těšit na překážkové dráhy, skupinové aktivity s obručemi nebo padákem a samozřejmě stanoviště pro nácvik základních gymnastických prvků.

 

ostrava.thelittlegym.eu/home-cs

 

Obrázek

Dance Studio LIKE

 

Dance Studio LIKE je taneční studio pro širokou veřejnost každého věku. Studio se nachází v Ostravě-Mariánských Horách, vyučuje se zde zejména společenský tanec. Od nového roku zde působí i soutěžní taneční klub, proto rozšiřujeme řady našich dětí. Ve studiu působí jako lektoři nejlepší tanečníci ČR.

 

studiolike.cz

 

Obrázek

SVČ OSTRČILOVA

 

Naše středisko volného času v Moravské Ostravě nabízí klientům pravidelnou činnost (kroužky) v průběhu celého týdne, které jsou určené dětem předškolního a školního věku, mládeži i dospělým. Nabízíme čtyři oblasti: pohybová a tělesný výchova, oddělení estetiky a společenských věd. Dále nepravidelnou činnost (akce, soutěže, výstavy, prezentační akce, turnaje, přátelská setkání, výtvarné a keramické dílny, akce na klíč…) a táborovou činnost (příměstské a pobytové tábory, soustředění a pobytové akce mimo Ostravu). Pro ZŠ a SŠ organizujeme soutěže vyhlašované MŠMT (olympiády).

 

www.svcoo.cz

 

Obrázek

1st International School

 

1st International School of Ostrava je školou, která poskytuje kvalitní moderní vzdělávání odrážející potřeby současné doby. Motivační vzdělávací program klade na žáky vysoké nároky a vyžaduje od nich zapojení veškerého intelektuálního úsilí, kreativity, pevné vůle a morálních sil. Škola vnímá své žáky jako osoby, jež se budou zanedlouho plně podílet na přispění kvalitního života na Zemi. Na KOMPOTu Vám představí jejich učební aktivity v angličtině (pro děti od 4 let), prezentaci výuky a její návaznost z Early Years Programme do Primary Years Programme.

 

www.is-ostrava.cz

 

Obrázek

LANADE

 

Spolek Laskavá náruč dětem byl založen v roce 2014 za účelem vzdělávání rodičů a sdílení a předávání zkušeností a znalostí o výchově a péči o děti. Naším cílem jsou informovaní a respektující rodiče a zdravé, spokojené a šťastné děti. Snažíme se usnadnit maminkám i tatínkům cestu k uceleným základním informacím týkajícím se rodičovství, zdraví dětí i celé rodiny.

 

www.lanade.cz

 

Obrázek

BÁJEČNÁ KOLA

 

"Vyrábíme a provozujeme jedinečná a originální kola, kolotoče a cyklistické zajímavosti. Cílem je zprostředkovat nejen cyklistům, ale všem zájemcům, neobyčejný a nevšední zážitek, skvělou zábavu, procvičit rovnováhu, koordinaci a zlepšit fyzickou kondici.

Můžete se těšit na: jednokolky, trojkolky, osmikolo, harleye, stříbrňáka, skákací, excentrická, tančící, malovací kola a mnoho dalších zajímavostí." - Karel Prais

 

 

Obrázek

ATELIÉR NDM

 

Ateliér pro děti a mládež při Národním divadle moravskoslezském je nezisková

organizace - platforma pro vzdělávání, která si klade za cíl edukaci dramatickým uměním a vytváří prostor pro konfrontaci umělců s dětmi a mladými lidmi. Vznikla na základě spolupráce Janáčkovy akademie múzických umění a Národního divadla moravskoslezského s myšlenkou vzdělávat a vychovávat budoucí diváky, osobnosti s pozitivním vztahem a aktivním postojem k umění a kultuře v září roku 2012. Na KOMPOTu Ateliér pro děti a mládež při NDM nabídne celodenní fotokoutek s divadelními kostýmy.

 

Obrázek

Svět techniky Ostrava

 

Mini pokusy 2018 - Bílé pláště, nůž, zapalovač. Stánek vědců z Velkého světa techniky možná na první pohled nahání strach, návštěvníci se však nemají čeho bát. Naši vědci umí totiž skvělé kousky předvádět naprosto bezpečně. Máte-li rádi teplo, může za pomoci jarové vody a propan butanu vzplanout na vaší ruce fascinující oheň. A pokud jste odvážnější, můžete se na chvíli cítit jako Vinnetou a Old Shatterhand. Právě starý filmový trik s pořezáním rukou naši vědci umí taky. K novinkám patří například zrcadlový hologram, potápějící se chobotnička, měděná trubka a magnet, nenewtonovská kapalina, hudební nástroj z brčka – co to všechno znamená? Musíte se přijít podívat a vyzkoušet.

 

www.stcostrava.cz

 

Obrázek

Swanky Ostrava

 

Ve Swanky sportujeme a vědátorujeme pro radost! Se stejnou radostí předáváme znalosti a dovednosti dětem a dospělým! Ve Swanky učíme na inline bruslích, skejtu a hravému vědátorování! Ve Swanky rozvíjíme nejen tělo, ale taky mysl! Organizujeme pravidelné kroužky, letní příměstské kempy a akce pro veřejnost pro tisíce aktivních koleček! 
Naši Swankáči mají pozitivní přístup ke sportu a vědátorování!

 

www.swanky.cz