Dětský ráj/peklo

Obří program pro malé Ostraváky.

 

 

 

Obrázek

THE LITTLE GYM

 

The Little Gym Ostrava je unikátní pohybový program pro děti, který se zaměřuje na práci s dětmi ve věku od 10 měsíců do 12 let již 40 let v mnoha zemích světa. Vaše děti si budou moci vyzkoušet jaké to je cvičit dle jejich pohybových programů pod dohledem zkušených instruktorů. Důležitá je také participace rodičů, kteří jsou nedílnou součástí koncepce. S dětmi se můžete těšit na překážkové dráhy, skupinové aktivity s obručemi nebo padákem a samozřejmě stanoviště pro nácvik základních gymnastických prvků.

 

ostrava.thelittlegym.eu

 

 

Obrázek

Dance Studio LIKE

 

Dance Studio LIKE je taneční studio pro širokou veřejnost každého věku. Studio se nachází v Ostravě-Mariánských Horách, vyučuje se zde zejména společenský tanec. Od nového roku zde působí i soutěžní taneční klub, proto rozšiřujeme řady našich dětí. Ve studiu působí jako lektoři nejlepší tanečníci ČR.

 

studiolike.cz

 

 

Obrázek

SVČ OSTRČILOVA

 

Naše středisko volného času v Moravské Ostravě nabízí klientům pravidelnou činnost (kroužky) v průběhu celého týdne, které jsou určené dětem předškolního a školního věku, mládeži i dospělým. Nabízíme čtyři oblasti: pohybová a tělesný výchova, oddělení estetiky a společenských věd. Dále nepravidelnou činnost (akce, soutěže, výstavy, prezentační akce, turnaje, přátelská setkání, výtvarné a keramické dílny, akce na klíč…) a táborovou činnost (příměstské a pobytové tábory, soustředění a pobytové akce mimo Ostravu). Pro ZŠ a SŠ organizujeme soutěže vyhlašované MŠMT (olympiády).

 

www.svcoo.cz

 

 

Obrázek

LANADE JOGA OSTRAVA

 

Lanade Joga studio nabízí lekce jógy pro dospělé i děti, specialitou studia jsou lekce jógy pro těhotné a pro rodiče s malými dětmi. Mimo pohybové lekce probíhá ve studiu řada vzdělávacích akcí zaměřených na zdraví, seberozvoj, těhotenství a výchovu a péči o děti. Najdete zde příjemný prostor pro setkávání s podobně naladěnými lidmi, k odpočinku i načerpání nových sil. Lanade Joga studio se nachází ve slezské části Ostravy, kousek od Slezskoostravské radnice (pár minut chůze od Masarykova náměstí).

 

www.lanade.cz

 

 

Obrázek

BÁJEČNÁ KOLA

 

 

"Vyrábíme a provozujeme jedinečná a originální kola, kolotoče a cyklistické zajímavosti. Cílem je zprostředkovat nejen cyklistům, ale všem zájemcům, neobyčejný a nevšední zážitek, skvělou zábavu, procvičit rovnováhu, koordinaci a zlepšit fyzickou kondici.

Můžete se těšit na: jednokolky, trojkolky, osmikolo, harleye, stříbrňáka, skákací, excentrická, tančící, malovací kola a mnoho dalších zajímavostí." - Karel Prais

 

https://www.facebook.com/B%C3%A1je%C4%8Dn%C3%A1-kola-882488211761849/

 

 

Obrázek

Svět techniky Ostrava

 

Bílé pláště, nůž, zapalovač. Stánek vědců z Velkého světa techniky možná na první pohled nahání strach, návštěvníci se však nemají čeho bát. Naši vědci umí totiž skvělé kousky předvádět naprosto bezpečně. Máte-li rádi teplo, může za pomoci jarové vody a propan butanu vzplanout na vaší ruce fascinující oheň. A pokud jste odvážnější, můžete se na chvíli cítit jako Vinnetou a Old Shatterhand. Právě starý filmový trik s pořezáním rukou naši vědci umí taky. K novinkám patří například zrcadlový hologram, potápějící se chobotnička, měděná trubka a magnet, nenewtonovská kapalina, hudební nástroj z brčka – co to všechno znamená? Kromě toho si můžete v rámci našeho stánku vyzkoušet simulaci přetížení 3G, které zažívají piloti stíhaček. Zažijete tak neopakovatelný zážitek na celý život.

 

www.stcostrava.cz

 

 

Obrázek

Kadeřnictví Vláskov

 

Vláskov je první kadeřnictví pouze pro děti v Ostravě. Děti se stříhají v autíčku nebo na motorce, zabaví je pohádka, hračky a knížky. Holčičky si mohou nechat uplést copy, malujeme obrázky na obličej a mnoho dalšího. Najdete nás v AVION Shopping Parku a stříháme bez objednání.

 

www.facebook.com/kadernictvivlaskov/

 

 

Obrázek

Školička Šídlo

 

Pop-up Školička Šídlo přenese na Kompot ukázku část své školičky a připraví montessori aktivity pro batolata, tzn. pro děti 1-3 roky. Šídlo je neobvyklá školička pro děti od 1 roku. Vytvořili jsme pro naše maličké citlivé a láskyplné prostředí, které děti na jednu stranu uklidňuje a na druhou rozvíjí. Šídlo je skutečně uzpůsobeno potřebám dětí tak, aby se mohly po vzoru Montessori pedagogiky obsluhovat samy. Spoustu času trávíme venku a nebojíme se ušpinit – jsme v rodinném domku se zahradou a krásným přírodním hřištěm v Ostravě-Hrabové na Šídlovci, navíc chodíme do lesa, do přírodního parku Hrabovjanka a k řece.

 

skolickasidlo.cz

 

 

Obrázek

Circus! Dance Studio

 

Circus! Dance Studio je taneční studio, které nabízí především profesionální výuku zajímavých akrobatických disciplín jak pro děti, tak pro dospělé. Jsme první taneční studio tohoto typu, které se zaměřilo na pravidelnou výuku dětí. Naše studio se v současnosti specializuje na výuku *Pole dance *Aerial hoop *Aerial silks *Fly yoga *Flexi Co děláme Našim klientům nabízíme pravidelné kurzy s individuálním přístupem pod vedením zkušených lektorů, pořádáme české i zahraniční workshopy, volnočasové aktivity pro děti, příměstské tábory a jiné akce různého typu. Nezapomenutelným zážitkem může být rovněž vystoupení na podnikatelských, veřejných či benefičních akcí. Od roku 2016 pořádáme pravidelně jednou ročně jedinečnou celostátní soutěž pro děti Pole Princess pro děti od 6 do 17 let ve sportovní disciplíně pole dance. Proč to děláme Baví nás předávat své zkušenosti dále a šířit potěšení z tohoto sportu. Naším cílem je, abychom ve všech našich klientech, ženách i mužích všech věkových kategorií vytvořily “zdravou závislost” na úžasných cirkusových i tanečních disciplínách a aby od nás vždy odcházeli s pocitem, že každou hodinou u nás překonávají sami sebe a své netušené limity. To je na tom to nejlepší. Nikdy není pozdě začít.

 

www.poledancestudio.cz

 

Obrázek

Table tennis club Ostrava

 

TTC Ostrava - profesionální klub stolního tenisu, účastník Ligy mistrů. Klub nejlepšího českého stolního tenisty Petra Korbela a dalších předních hráčů.

 

www.ttc-ostrava.cz

 

 

Obrázek

DĚTSKÝ DOMOV ÚSMĚV

 

Dětský domov Úsměv poskytuje zázemí dětem, kterým se hluboce rozpadla vlastní rodina, rodiče zemřeli, nebo se děti dostaly do bezvýchodné situace. Jeho úkolem je také přechodně zabezpečit prostředí, než se následně vyřeší trvalý přechod zpět do vlastní, či pěstounské rodiny.

 

www.ddusmev.cz

 

Obrázek

 

ŠKOLA SKATEBOARDINGU OSTRAVA

 

Jsme jediná léta zkušenostmi prověřená profi škola skateboardingu v celé ČR a hlavně v celém Moravskoslezském kraji, která má své sponzoringem podporované týmy s certifikovaným trenérem, který se věnuje tomuto Olympijskému sportu již přes 17 let, a své letité zkušenosti má také certifikovány jako jeden z prvních trenérů z ČR u našeho dlouholetého partnera České Asociace Skateboardingu.

 

skolaskateboardinguostrava.cz

 

 

Obrázek

Klauni na volné noze

 

Udělá z komára velblouda – jeden je geniálně blbý, druhý blbě geniální. Přivede Vás i Vaše děti v úžas, chechot, vřískot, radost a za břicho popadání… Budete ho nesnášet i milovat zároveň.

 

www.facebook.com/klauninavolnenoze